Menu Enfalt

Ürünler & Hizmetler

Yol ve Asfalt Ürünleri

Yol ve Asfalt Ürünleri

Enfalt, 40 yılı aşan tecrübesiyle asfalt ve yol sektörüne “sürdürülebilir çözümler” hedefiyle dünya kalitesinde  ürünler sunmaktadır.

Detay

Yalıtım Ürünleri

Yalıtım Ürünleri

Enfalt , yalıtım sektörüne özellikle su yalıtım ihtiyaçlarına uygun inovatif ürünler sunmaktadır.

Detay

Uygulama ve Projeler

Uygulama ve Projeler

Enfalt, “ileri teknolojiyle mükemmel hizmet” ilkesiyle her yıl bir çok hatırı sayılır projeye imza atmaktadır.

Detay

Haberler & Duyurular

Sathi Kaplamada Çift Kat Emülsiyon Kullanımının Avantajları

Sathi Kaplamada Çift Kat Emülsiyon Kullanımının Avantajları

Sathi Kaplamada Çift Kat Emülsiyon Kullanımının Avantajları Ekonomik Olması, Kullanımı Tehlikesiz Olması (yangına karşı), Çevreyi Kirletmemesi, Islak ve Nemli Agregalarla Kullanılabilmesi, Uygulama Sıcaklığının Düşüklüğü, Emülgatörün DOP etkisi yaparak adesitizeyi artırması, Yapım Süresini Uzatması (Özellikle Yağışlı Bölgelerde Oldukça Fazla Uygulama Alanı ve Yapım Tekniği Bulunması, Enerji Tasarrufu Sağlaması, Uygulamada mevcut Araç ve Gereçlerin kullanılabilmesi

Detay

Asfalt Çatlaklarında Bitümlü Derz Dolgu Uygulamaları

Asfalt Çatlaklarında Bitümlü Derz Dolgu Uygulamaları

iZOFALT D SICAK UYGULAMALI BİTÜMLÜ YAMA VE DERZ DOLGU MALZEMESİ İZOFALT D asfalt kaplamalardaki çatlakların onarılması, yama yapılan eski ve yeni asfalt tabakası birleşim yerlerinde geçirimsizlik sağlanması, iki beton bileşim yerlerinde, köprü yaklaşım derzlerinde yatay derz ve çatlaklarda dolgu ve tamir malzemesi amacıyla üretilerek ambalajlanmış, siyah renkli, sıcak uygulamalı, modifiye bitüm esaslı çatlak tamir ve…

Detay

Ibef 2018 Zirvesi 26-28 Mart 2018’de Fransa Nice’de

Ibef 2018 Zirvesi 26-28 Mart 2018’de Fransa Nice’de
Detay

Yol ve Yalıtım Sektöründe
En İyisi Olmak İçin Çalışıyoruz

Enfalt Emülsiyon ve Asfalt Tesisleri A.Ş inovasyon öncüsü Engine Holding kuruluşudur. Enfalt, 40 yılı aşan tecrübesiyle Yol, Asfalt ve Yalıtım sektöründe bir çok  ilklere imza atmış; sürdürülebilir çözümler hedefiyle sektöre bir çok yenilikler katmış, sayısız ürünler kazandırmıştır.

 

 

Akzo Nobel Surface Chemistry Türkiye tek mümessili olan Enfalt aynı zamanda Uluslar arası Bitüm Emülsiyonları Federasyonu (IBEF)’ in de Türkiye’deki tek üyesidir.

Enfalt, gelişen sektöründe kaynakları verimli bir biçimde kullanarak ürettiği ürün ve gerçekleştirdiği projeler ile güven ve kalitenin markası haline gelmiştir. Enfalt emülsiyon ürünleri  belgesi ile uluslararası seviyede kalitesini ispatlamıştır. Enfalt tecrübesi ile uzmanlaştığı sektöründe imza attığı kaliteli ve güvenilir projelerle ismini ve sektördeki yerini her geçen gün sağlamlaştırarak ilerlemektedir.

Biz kimiz ?

40 Yıllık Tecrübe
50 'yi Aşkın Proje
100 % Memnuniyet

Değerlerimiz


İnsani Değerlere Saygılı

Güven ve Kalite Odaklı

Yenilikçi ve Gelişime Açık

100 Yıllık Gelişim Vizyonu

Müşteri Memnuniyeti Odaklı

Sosyal Sorumluluk Sahibi

Sürdürülebilir Kaliteli Çözümler

proposal

Projelerinizde siz de Enfalt’ı tercih edin!